Από το Ναύπλιο Ξεκίνησε την προεκλογική του εκστρατεία στην Πελοπόννησο ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δ. Πτωχός .
Τον υποδέχεται ο Πρόεδρος της Ένωσης τέως Αιρετών Νομαρχών και Περιφερειαρχών Ελλάδος, και Πρώτος Αιρετός Νομάρχης Αργολίδας Δημήτρης Σαραβάκος ο οποίος σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε ζήτησε από τους πολίτες της Πελοποννήσου την υπερψήφιση του.
Related Articles
Ως προεκλογικό πυροτέχνημα χαρακτηρίζει ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Σαραβάκος τη συζήτηση που είχε ο Πέτρος Τατούλης με τον Πρόεδρο του Ταμείου Δανείων και Παρακαταθηκών Κωνσταντίνο Βαρλαμίτη για τη δημιουργία...
Μια ακόμη υποψήφια περιφερειακή σύμβουλο στην Αργολίδα ανακοίνωσε ο συνδυασμός Κίνηση Πολιτών Πελοποννήσου του Δημήτρη Σαραβάκου. Πρόκειται για την κα Αντωνία Αμερικάνου - Παγώνη του Δημητρίου. Η κα Αντωνία Αμερικάνου...
Έπειτα από 27 χρόνια η ομάδα της πόλης μας, ο Παναργειακός, θα αγωνιστεί και πάλι στη Β’ Εθνική (Super League 2). Γίνεται ξανά η ομάδα που θα βάλει την περιοχή...