Ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Σαραβάκος μας έστειλε τις ευχές του για τις εορτές.
Στο μήνυμα του εύχεται στους πολίτες της Περιφέρειας Πελοποννήσου «Χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2019.»
Συνεχίζοντας, πιο πολιτικά, μας λέει «Πιστεύω ότι ο καινούργιος χρόνος θα φέρει αλλαγές στο πολιτικό σκηνικό της χώρας σε Κυβέρνηση και Αυτοδιοίκηση…
Η δική μας παράταξη θα είναι στη πρώτη γραμμή της Περιφέρειας, με Πρώτο μέλημα την ευημερία των πολιτών, την πάταξη της διαφθοράς της διαπλοκής και της κακοδιοίκησης. Θα είμαστε δίπλα στον πολίτη, δίπλα στον άνθρωπο.
Ανάπτυξη σε όλους τους τομείς, προστατεύοντας παράλληλα το περιβάλλον.»
Χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2019!
Όχι μόνο είναι θετικός στη διεξαγωγή debate μεταξύ των υποψήφιων περιφερειαρχών Πελοποννήσου ο Δημήτρης Σαραβάκος αλλά επισημαίνει πως από την πρώτη στιγμή που ξεκίνησε τον προεκλογικό του αγώνα, τόνιζε την...
Το φιάσκο με τη διαχείριση των απορριμμάτων στην Περιφέρεια Πελοποννήσου επισημαίνει ο υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Σαραβάκος αναφέροντας χαρακτηριστικά: «Κύριε Τατούλη παραιτήσου»… Ο επικεφαλής της Κίνησης Πολιτών Πελοποννήσου επισημαίνει ότι...
Συνάντηση με τον υποψήφιο Περιφερειάρχη Πελοποννήσου Δημήτριο Σαραβάκο (πρώην νομάρχης Αργολίδας, έχει διατελέσει προέδρος της Ένωσης τέως Αιρετών Νομαρχών Ελλάδας και Ευρωπαϊκής Ένωσης) είχε σήμερα το πρωί ο Πρόεδρος της...